2005 › BİREYSEL EĞİTİMLERİMİZ
2006

Yolun başlangıcı

Derslerimizde çok hızlı bir başlangıç dönemi oldu. Sıfır Eğitim Hatası ile öğrencilerimizi başarıya götürdük.

2007

İlk Yayınımız

Bu yıl bizim ilk yayın yılımız olarak tarihe geçti. IELTS CUBE kitabımızın ilk 10000 baskısı 1 ay içerisinde yok sattı. Kendi öğrencilerimize ayrıcalık tanıyarak kurum mataryellerini geliştirdir.

2008

İlk Online Eğitimimiz

Aussie Language School ilk olarak OZZYENGLISH adı altında 7/24 destekli randevü sistemli online eğitimini başlattı ve dünya çapındaki öğrencileri online eğitimle buluşturdu.

2009

İlk Araştırmamız

Bu yıl öğrencilerin istekleri üzerine bir araştırma yaparak, dil eğitimindeki eksiklikleri belirledik ve topladığımız verileri masaya yatırıp 2010 eğitim yılına planlamalar yaptık.

Diğerleri gibi amacımız öğrenci kontratları ile övünmek değil, daha kaliteli bir eğitim ile övünmek oldu.

2010

İlk Seminer Dönemimiz

Onların yapamadığını biz yaptık.

Aussie Language School olarak 2009 yılında yapmış olduğumuz araştırma neticesinde öğrencileri bilgilendirmek ve yardımcı olma amacıyla ücretsiz Academic İngilizce ve IELTS seminerleri düzenledik. Kendilerini çalışma ve stratejileri ile önemli detayları sunduk.

2011

İlk Yayın Setimiz

Yıllardır yapmış oluğumuz araştırmalarla, anketlerle ve bilgi birikimlerimizle 2011 yılını yayın yılı olarak hedef seçtik. AGELA (Academic and General English Language Assesment) adı altında; AGELA IELTS CUBE, AGELA READING, AGELA FULL TEST, AGELA TIPS ve AGELA UNIQUE WRITING QUESTION kitaplarını yayınladık. Herzamanki gibi Aussie Language School olarak "Biz kitap kullanmayız biz kitap yazarız" sloganımızla öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda kişilere özel kitaplar yayınladık.

2012

İlkler Unutulmaz

Bu yıl bizim için bilgilendirme ve yetiştirme yılımızdı. Kendi bünyemizde her iki ayda bir ücretsiz seminerler düzenledik. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümüne IELTS ve TOEFL seminerleri verdik. Kalitemizden ödün vermeyerek sadece eğitime odaklanmış kurs yeri değil daha çok Academic İngilizce Eğitim Platformu oluşturduk.

2013
TOP

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.