ALS Garantisi

Dil Eğitimi konusunda heyecan dolu ve tutkuluyuz. Bu yüzden sürekli olarak dil eğitimi alanında en son akım ve metodları gözden geçiriyoruz.

Gelişme Olanağınız

Size en ileri görsel materyalleri veriyoruz.

ALS

BAŞARINIZ BAŞARIMIZIN GÖSTERGESİDİR

01

DERSLER

Derslerimizde dört dil becerisi olan yazma, okuma, konuşma ve dinleme becerileri ile gramer, kelimeler ve deyimleri etkin biçimde kullanmayı öğrenecek, pratik yapacak, dili kullanırken akıcı ve kendine güvenen biri olmayı başaracaksınız.

Derslerimiz interaktif, ilgi çekici ve öğrenci merkezlidir.

Terzi modeli yaklaşımımız sayesinde İngilizcenin farklı durumlarda nasıl konuşulduğunu ve kullanıldığını öğreneceksiniz.

02

HEDEFİMİZ

Öğrencilerimizin başarısı, kurslarımızın kalitesini gösteren en önemli kanıttır. Aussie Language School, hedefinize ulaşmanız için gereken tüm araçları ve desteği sağlayacağını garanti eder.

Aussie Language School öğrencileri üst sınıf bir dil kursundan çok daha fazlasını alır.

Bizimle geliştireceğiniz becerileriniz önemli ölçüde İngilizce düşünmenizi, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi başarıyla belirtmenizi ve öğreniminizi sınıf dışında da etkin biçimde devam ettirmenizi sağlayacaktır.

03

KİŞİSEL DİL PORTFÖYÜ

Kursumuzda öncelikle hedefiniz tespit edilir. Daha sonra yapılan çalışmalarla zayıf ve güçlü yönleriniz belirlenir.

Eksikliklerinizi gidermek amaçlı hazırlanan Kişisel Dil Portföyü uygulanır. Program boyunca ihtiyacınız olan akıcılık, doğruluk ve özel iletişim becerileriyle maksimum dil gelişiminiz sağlanır.

İlerlemenizi görmek amacıyla Avustralyadaki anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumu tarafından yapılan sınavlarla durumunuz değerlendirilir.

04

SINAVLAR

Aussie Language School öğrencileri sınavlarda yüksek başarı oranları yakalamaktadırlar. Hangi sınavın size daha uygun olduğu konusunda karar verirken size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İyi yapılandırılmış kurs programları, az kişilik sınıflar ve tecrübeli eğitmenden sınav taktikleri hakkında tavsiyeler, sınavlara tamamıyla hazırlanmanızı sağlayacaktır. Sunulan kursların ayrıntıları, başlangıç tarihleri ve özel amaçlı uluslararası sınavlar için Aussie Language School dil merkezinden veya EgitimAl Ankara ofisinden bilgi alabilirsiniz.

TOP